Transport drobnicowy, ekspresowy, całopojazdowy do 24 ton, ponadgabarytowy. Zapraszamy!

Transport chłodniczy Czechy Polska Czechy

        Transport chłodniczy Czechy Polska Czechy.Wykonujemy transporty chłodnicze W zależności od wielkości towaru oferujemy chłodnie od 8 do 33 euro palet. Najwyższa dostępność chłodni na terenie całych Czech. Referencje od zadowolonych klientów z Czech.

 

          Najwyższa dostępność chłodni na terenie Czech. Zawsze po wykonanym transporcie otrzymacie Państwo wydruk z termografu.W zależności od Państwa potrzeb oferujemy transport chłodniczy dedykowany ( tylko z Państwa ładunkiem), transport chłodniczy ekspresowy, oraz transport chłodniczy drobnicowy. Chłodnie mają przestrzeń ładowną  od 8 do 33 euro palet. Ponieważ mamy stałe ładunki chłodnicze na terenie Czech, oferujemy najniższe ceny.

- Nowoczesny tabor chłodni wyposażonych w termograf

- W zależności od ilości i czasu dostawy oferujemy następujące usługi:

- Transport chłodniczy drobnicowy Czechy - Polska, Polska - Czechy

- Transport chłodniczy całopojazdowy Czechy - Polska, Polska - Czechy

- Chłodnie dostępne na terenie całych Czech

- Posiadamy stałe ładunki chłodnicze na terenie Czech dzięki czemu oferujemy najniższe ceny.

© 2011 Transport Czechy www.transport-czechy.pl
Transport Czechy. Świadczymy usługi transportu i spedycji na trasie Czechy Polska i Polska Czechy. Jesteśmy specjalistami w transporcie ekspresowym, całopojazdowym, drobnicowym, chłodniczym a także w transporcie ponadgabarytowym i niskopodwoziowym. Dla naszych klientów wykonujemy transport maszyn rolniczych i budowlanych. Oferujemy do Państwa dyspozycji samochody typu bus blaszak, bus plandeka, solówki o ładowności 3,5 tony, 6 ton, 10 ton, 12 ton oraz naczepy o ładownosci 24 tony. Na kierunku Polska Czechy wysyłamy samochody z nadwoziami typu plandeka, firanka, MEGA, chłodnia, zestawy przestrzenne 120m3 oraz naczepy niskopodwoziowe do transportu specjalistycznego. Linia drobnicowa Czechy Polska i Polska Czechy. Transport ekspresowy Polska Czechy i Czechy Polska już w 6 godzin. Przeprowadzki Czechy Polska i Polska Czechy - TANIO